OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Synchronize
gu: સમન્વય
