OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Upload
hr: Otpremi

en: Read only
hr: Samo za čitanje
