OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: disabled
jv: mati

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Upload
jv: Unggah
