OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Upload
ku: بارکردن

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە
