OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: disabled
lv: atspējots

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt
