OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Upload
mn: Оруулах
