OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Upload
nl: Uploaden

en: help page
nl: helppagina

en: File type
nl: Bestandstype

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: file | files
nl[0]: bestand
nl[1]: bestanden
