OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
