OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ
