OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
