OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: disabled
sk: vypnuté

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Upload
sk: Nahrať

en: help page
sk: stránka pomocníka

en: File type
sk: Typ súboru

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Read only
sk: Iba čítanie
