OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Read only
th: อ่านอย่างเดียว

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์
