OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Upload
fa: بارگذاری

en: help page
fa: صفحه راهنما

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Synchronize
fa: همگام سازی
