OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: disabled
he: מושבת

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Upload
he: העלאה

en: help page
he: עמוד עזרה

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Synchronize
he: סינכרון
