OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: disabled
hy: անջատված

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Upload
hy: Ներբեռնել
