OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Upload
ne: अपलोड
