OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: disabled
ro: dezactivat

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Upload
ro: Încarcă

en: Read only
ro: Numai citire

en: Synchronize
ro: Sincronizează
