Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
