Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
