Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: Features
be: Функцыі

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: About
be: Аб
