Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: About
ca: Detalls
