Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Send e-mail
da: Send besked

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: About
da: Om
