Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: About
el: Περί
