Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: Send e-mail
fa: ارسال پست الکترونیک

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: About
fa: درباره
