Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: About
fi: Tietoja
