Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Subject
fr: Objet

en: Send e-mail
fr: Envoyer le courriel

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: About
fr: À propos
