Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Features
hu: Jellemzők

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: About
hu: Leírás
