Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: Send e-mail
it: Invia e-mail

en: Features
it: Funzionalità

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: About
it: Informazioni
