Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: About
nl: Over
