Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: About
pl: O stronie
