Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Send e-mail
ru: Отправить почту

en: Features
ru: Особенности

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: About
ru: Информация
