Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: About
sk: Informácie o
