Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: About
sl: O modulu
