Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Features
sv: Funktioner

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: About
sv: Om
