Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Send e-mail
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்பு

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.

en: About
ta: பற்றி
