Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Send e-mail
te: ఈ-మెయిల్ పంపించు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: About
te: గురించి
