Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.
