Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད
