Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Send e-mail
bs: Pošalji email
