Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: About
cs: Popis
