Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Send e-mail
cy: Gyrru e-bost

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.
