Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
