Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: About
et: Programmist
