Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: About
eu: (r)i buruz
