Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: Send e-mail
fil: Ipadala ang e-liham

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
