Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Group
gd: Buidheann

en: Subject
gd: Cuspair

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Send e-mail
gd: Cuir post-d

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Your message has been sent.
gd: Chaidh do theachdaireachd a chur.
