Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Send e-mail
gu: મેઈલ મોકલો

en: About
gu: વિશે
