Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Send e-mail
hi: ई-मेल भेजें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया

en: About
hi: के बारे में
