Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: About
hr: Opis
