Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Group
id: Grup

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Send e-mail
id: Kirim email

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.

en: About
id: Tentang
